Dekorunuza Ahenk Yaratacak Ahşap Mobilyalar

dekorunuza-ahenk-yaratacak-ahsap-mobilyalar
  • Mobilya
  • 12.3.2018 13:54:54
  • 0 Yorum
  • 1053

Size ve gözünüze hitap edecek bu ahşap dekorlu alanlar evinizin en kullanışlı alanlarından bir tanesidir.Seçimlerizi nasıl yapmalı ve nasıl bir kombine yaratmalısınız.
Basit, modern ve kullanışlı yaşam alanları ile loft daireler, ülkemizde son dönemde lüks daire seçiminde trend olmaya başladı. Ayrıca çatı katları gibi minume dekor isteyen alanlara daha güzel bir yaşam alanı sağlamak amacıyla ahşap dekorlar ve aksesuarlardan faydalanıyor.

Geniş alana sahip bu dairelerde dekorasyonda ahşap mobilyaların ön plana çıktığını belirten Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, "New York, Londra, Paris ve Stockholm, Loft mimarisinde öne çıkan şehirler.Konforu üst seviyede tutan bazı mimariler ahşap döşemeleri büyük ölçüde desteklemek istiyorlar. Ülkemizde de son dönemde Loft daireler yaygınlaşmaya başladı. Bu dairelerin dekorasyonunda ise özgür bir anlayış hakim. Bu tasarımlar tüm dünyada oldukça popüler bir öneme sahip.Bu yüzden yaygınlaşan bu tasarım ahşap mobilyalar  bir hayli büyük bir yere sahip olacak gibi görünüyor.

Yorum Yap

       

Yorumlar