Alçak Yatak Modelleri

alcak-yatak-modelleri
  • Mobilya
  • 7.8.2018 10:10:05
  • 0 Yorum
  • 3456

Yatağınızın karyolasının yüksekliğinin yatak odası dekorasyonunu ve yaşam alışkanlıklarınızı nasıl değiştirebileceğini hiç düşündünüz mü? Genellikle yatak odalarımız için yatak, baza ve karyola modellerine bakarken alışkanlıklarımızdan ötürü standart yükseklikteki tasarımlara yöneliyoruz. Oysa alçak yatakların ve yüksek yatakların özellikleri, yaydıkları enerji ve dekorasyona katkıları oldukça farklıdır. Daha modern bir yaşamı klasik dönemde yaşarmışçasına yatak odanıza bir hava katacaktır alçak yatak modelleri. 

Giyim ve dekorasyon modasında yeniliklerden yanaysanız ve eski tasarımları sevmiyorsanız alçak karyolalarla oluşturulan yatak odası modellerinin çok daha modern ve  çağdaş göründüğünü söyleyebiliriz. Özellikle minimalist ve huzur dolu bir modern tarzın hakim olduğu bugünün dekorasyon trendleri alçak yataklarla mükemmel bir şekilde tamamlanıyor. Alçak yataklar aynı zamanda dekorasyonunuza çağdaş tarzın bir özelliği olan çabasız ve gelişigüzel bir davetkârlık da ekliyor.

Yüksek ya da standart karyolalardan uyanıp ayağa kalkmak fiziksel olarak çok daha kolaydır. Alçak bir yataktan kalkarken ve yatağa girerken ise gerinmek, eğilmek,  uzanmak gibi mini egzersizler yapmak zorunda kalırsınız. Ve sabah uyandığınızda esnemenin ne kadar sağlıklı olduğunu ve doktorlar tarafından önerildiğini hepimiz  biliyoruzdur. Bu gibi sebepler de alçak yatak seçmenizde sizlere tıbbi bir açıklama olacaktır. 

Yorum Yap

       

Yorumlar