Evinizde Banyoda Kendiniz Yapacağınız Dekor Fikirleri!

evinizde-banyoda-kendiniz-yapacaginiz-dekor-fikirleri

Bugünkü yazımızın köşesinde banyonuz için kendiniz yapabileceğiniz birden fazla dekor fikri çalışmaya başlayacağız.

Sizler de size göstereceğimiz bir kaç fikir ile evlerinizde harikalar yaratabilecek seviyeye gelmiş olmanız mükün hale gelebiliyor. Havlular, kişisel bakım aletleri ya da küçük ölçekteki eşyalarınız için depolama alanları yaratabilir, çamaşır makinenizi güzelleştirebilir ya da yepyeni bir banyo paspasına sahip olabilirsiniz.
Baktığınızda bu yönde sizlere bir kaç fikir ile neler yapabileceğinizi göstermeye çalışcacağız.


1-Evdeki eski tencerelerinizle dekorunuzu güzelleştirebilmeniz de mümkün hale geliyor.Nalburlardan satın alacağınız birkaç çeşit ip ile tencrelerinizle dolama yaparak havlularınız ve temizlik ürünleriniz için bir sepet elde etmiş olacaksınız.

2-Sizlere yumuşacık bir banyo sonrası ayaklarınızı kurulayabileceğiniz bir halınız olmasını da istermisiniz?  İhtiyacınız olan, halı kaydırmaz mat, makas ve eski havlular…Genel anlamıyla bir  makas  yardımı ile pamuklu havluları yırtarak bunları pamuklu bir paspas yapabilmenizde mümkün hale gelebiliyor.Bu yüzden mat üzerine bunları düğümledikten sonra onların yerler için kullanılacak duruma gelecek olması da hazır hale geliyor.

3-Banyonuza koyabileceğiniz bir ayna yardımı ile onların dekorunu oldukça güzelleştirebilirsiniz.Bu yüzden de baktığınız zaman çok pahalı ve bütçenizi sarcak aynalara gerek yoktur.Bu projede boncuk ya da farklı taşları kullanabileceğiniz gibi yapı marketlerden cam mozaik plakalardan da alabilirsiniz.Böylelikle baktığınız zaman bu sizi oldukça geriye götürebilmeye yeterli olabaileck seviyeye gelmiş olacak diyebiliriz.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar