Mutfaklarda Eskitme Mobilya Modelleri

mutfaklarda-eskitme-mobilya-modelleri

Antika ahşap, günümüz koşullarında vintage esintileri oluşturmanızı sağlayan ekonomik bir çözüm. Antika bir mobilyaya sahip olmak madden oldukça külfetli. Eskitme  mobilyalarla dekorasyonda dönemsel esintiler kullanmak kolaylaşıyor. Country stil mutfaklarda natürel dokuların kullanımına sıklıkla rastlayabilirsiniz. Huzur veren atmosfer oluşturmanızı kolaylaştıran eskitme ahşap mobilya örnekleri mevcut. Rustik mutfak dekorasyonlarında da sıklıkla eskitme ahşabın kullanımına rastlayabilirsiniz.


Mutfak dekorasyonunda ahşabı boyandığı ya da eskitme görünüm kazandırdığı öğelere sıklıkla rastlayabilirsiniz. Ahşabın farklı tonlarının bir arada kullanılabileceği gibi uyum sağlayan doku ve renklerle tam donanımlı country stil bir mutfak döşeyebilirsiniz. Gelişen teknolojilerle modern mutfak elemanlarının kullanımı ile birlikte ahşabın sıcaklığını natürel dokusuyla yansıtabilecek raf sistemleri ya da ahşap tezgâhlar kullanabilirsiniz. 

Renk alternatiflerini seçebileceğiniz eskitme ahşap raflar, babaannelerimizden kalma formlarıyla geçmişin izlerini taşıyor. Duvar dekorlarını işlevsel hale getirmenin yanı sıra estetik unsurlar barındıran raf modellerinde eskitme dokusu olan rafları farklı renklere boyamak mümkün. Mutfak dekorasyonunda kullanılan renk paletine uygun bir renk tonu belirleyerek mutfak rafları siparişlerini verebilirsiniz. Farklı ebatlarda raf derinlikleri oluşturabilir, duvar ölçülerinizi alarak raf adedini arttırabilirsiniz. Kısacası eski dönemi modern dönemde yaşamak için ufak tefek elden geçirmelerle kullanışlı ve sağlam dekorasyonlara çevirerek yine uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

       

Yorumlar