Kutu Raflarla Evlerimize Ahenk Yaratabiliriz!

kutu-raflarla-evlerimize-ahenk-yaratabiliriz

Kutu raflar, salondan çocuk odasına, mutfaktan çalışma odasına, mutfaktan banyoya evimizin her köşesinde dkorasyonun vazgeçemeyeceğimiz unsurları olmaya devam ediyor.

Özellikle modern dekorasyon stili uygularken, kutu raflar hem fonksiyonel hem de şık parçalar olarak karşımızda. Evimize uygun olan dekor üretirken her koşulu göz önünde bulundurup uygun bir renk ve perde seçimiyle hepsini tamamen bitr bütün olarak düşünmemiz gerekmektedir. Boya seçiminden perdelere, koltuklardan ev tekstiline dek binlerce alternatif, karar vermek için karşımıza dikilir. Alacağınız ve tercih etmiş olduğunuz eşyaların her birinin farklı farklı olduğunu düşünürsek bunları bir araya getirirkende en iyisini ve görsel olarak en düzgününü yapmaya çaba sarf ederiz.

Aksesuarlar, dekorasyonu tamamlar, kişilik katar ve özelleştirir. Evdeki gereksiz kalabalıkları yok edebilmesi açısında ve belli bir alanda yer açarak hayatımızı kolaylaştırması açısından raflara ihtiyaç duyarız. Özellikle modern dekorasyon fikirleri uygularken net, temiz çizgilere sahip parçalar arasında raflar kullanışlı parçalardır. Raflarda kutu tarzı daha derli toplu kaliteli mutfak dolaplarının arasına rafların yerleştirilmesi de işinizi kolaylaştırabilmeye yetecektir.Fonksiyonellikleri ve temiz görünümleriyle kutu raflar, yaratıcı çözümlerle mekanlarda büyüleyici bir etki yaratabilir.

Mutfaklarınızın metrekare alanı küçük ise siznde raflarınızı duvara monte etmiş olabilmeniz gerekiyor.Böylece görüntü açısından daha düzenli bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.Kurulumu ve bakımı kolaydır. Modern dekorlara uyum sağlayacak birden çok dekorasyon için raf modelleri tercih edebileceğiniz kataloglarda mümkündür.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar