Duvarlarınızı Monotonluktan Kurtarmak!

duvarlarinizi-monotonluktan-kurtarmak

Duvar dekorasyon fikirleri ile sıkıcı duvarlara elveda diyebilirsiniz.Evinizde gözünüze hitap eden bu alanları genelde sabit duvar tarzlarından bir an önce kurtarıp daha iyi havalar yaratabilmenizde mümkün bu yüzden sıkça kullandığınız yerlere gelin dekor önerimizi sunalım.

Duvar dekorasyon fikirleri, sıradan yaşam alanlarını harika mekanlara dönüştürüyor. Ekonominizi sarsmadan küçük ve sihirli dokunuşlar doğrultusunda evinize farklı ahenkler yaratabilmeniz mümkün bu yüzden sizin için en iyisi tabikide bu tür dekor fikirleri. Kanepenizi yerleştirdiğiniz ya da konsolun üzerindeki duvarı, birkaç iyi fikir ile zenginleştirebilirsiniz. Sadece boya ile ev dekorları tam anlamıyla tamamlanamıyor bu yüzden sizin bir an önce monotonluktan kurtarmış olmanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken öncelikle hangi fikri uygulamaya koyacağınız ve harekete geçmek…
Örnek vermek gerekirse yatak odanızda yan taraf sıkıcı bir dekora mı sahip?

 

Zamanınızın büyük bir çoğunluğunu geçirmiş olduğunuz evlerinize farklı çerçeveler kullanarak değişik stil yaratabilmeniz mümkün.Boş duvarınız için kullanacağınız çerçeveleri farklı tasarımlarla bir araya getirmeniz de mümkün. Ayrıca duvarınızda kalabalık bir görüntü olmasını istemiyorsanız, boş çerçeveler ile zarif ve şık bir alan yaratabilirsiniz.Özellikle evinize kullanaılmayan çerçevelere boya ve süsü malzemeleri yapıştırarak otantik bir hava verebilisiniz.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar