Çocuklarınıza En Özel Banyolar!

cocuklariniza-en-ozel-banyolar

Çocuklarınız için banyolar oldukça önemlidir onların bir çok faaliyetlerini gerçekleştireceleri bu ortamlarda severek yaşamaları ve mutlu olmaları onların ileride temiz bir insan olmalarını sağlayacktır.Duvarlarda çocuğunuzun favori renklerini stickerlar ile uygulayabilirsiniz.

 

Parlak mavi, türkuaz, yeşil, turuncu ve sarı ile kombinleyerek keyifli ve eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Açık renkleri tercih etmek isterseniz bu noktada pastel renk tonlarındaki bütün aksesuar çeşitlerini de baz alabilecek olmanız sizin açınızdan önemlidir. Yumuşak havlular, canlı renklerde banyo paspasları kullanabilirsiniz.

 

Ellerini yıkadıklarını silabilecekleri ve kurutmaya önem verecekleri havluları farklı hayvan figürleri ile bir araya getirerek kombinlemeye çalışmanız onlar açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ayrıca kirli giysilerini atması için büyük bir sepete banyoda yer verebilirsiniz.

Ayrıca mesela masallardan esinlenerek onların sevecekleri kahramanları ve yine hikayeleri göz önünde bulunudrmuş olmak sizlere en uygun banyo tercihlerini sağlamaya da yeterli olabilecek hale gelebilmeyi de becermiş olacaktır.

Özellikle banyo yapmayı sevmeyen çocuklar için etkileyici bir mekan kurgulamak istiyorsanız, onlara bu alanları sevdirme amacındaysanız bir an önce duşluk ve benzeri yerleri ocuk oyuncakları ile donatarak onların banyolarını da keyifli hale getirebilmelisiniz.

Sinem özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar