Banyo Dekoresinde Göz Önünde Bulunduracağınız Tavsiyelerimiz!

banyo-dekoresinde-goz-onunde-bulunduracaginiz-tavsiyelerimiz

Ev dekorasyonu zorlu bir iştir.Aklınızda oluşturduğunuz dekorasyon türleri evin her köşesine ayrı ayrı bir ahenk katar.

Diğer tüm odaları hallettikten sonrasında oturma veyatma odalarınız haricinde banyo dekorasyonuna büyük em verebilmeniz gerekmektedir.

Bu alanın dekore edilmesi dikkat ve özen ister.Plansız ve programsız haraket etmemiz bu odanın istenen önemi verilmemesini sağlamıştır.Eşinizle eviniz için pratik fikirler sağlayabilmeniz gerekmektedir.

Nasıl Bir banyo istediğiniz, sadece keyfinize bağlı değil, banyo için ayrılan alan ile de alakalıdır. O nedenle dikkatli düşünmenizi tavsiye ediyoruz.Banyonuzda kullanacağınız fayanslar ve karolarınızı ayrıca taşların renkleri ve ahenklerini iyi seçmelisiniz.Sizi 

Banyonuzda duşa kabin mi kullanacaksınız yoksa küvet mi kullanacaksınız. Öncelikle bunu da belirlemeniz gerekiyor.Banyoların havalandırma köşeleri de banyouzdaki kokuların yok edilebilmesini sağlayacaktır.
Banyonuz için asla ucuz ürün kullanmayın. Eğer evsize aitse mutlaka en kaliteli malzemeyi kullanın. Ömür boyu bir daha banyo ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Özellikle su yollarının çıkış notalarını çok iyi bir yldan yapabilmekte önemlidir.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar