Bahçelerinize Aydınlatma Dekor Tercihleri...

bahcelerinize-aydinlatma-dekor-tercihleri

Eğer bahçeli bir eviniz varsa şanlısınız.Özellikle stresli ve iş çıkışı uzun bir gün geçirmişseniz bir an önce evinizin bahçesinde dinlenmeye çekilmek istersiniz.Gündüz bahçe keyfinizi gece de devam ettirmek istiyorsanız aydınlatma unsurlarını kullanarak çarpıcı bir bahçe yaratabilirsiniz. Bunun için en kullanışlı yollardan bir tanesi de tabiki dekoratif fenerlerden faydalanarak mükemmel bir dekor elde edebilmektir.

Eğer bahçenizde çardak ya da pergola varsa buraları da aydınlatma unsurları için kullanabilirsiniz. Ayrıca sizin oturam köşenize koyabileceğiniz basit bir saksı yada aydınlatma sağlayacak bir mum fener bahçenizi oldukça şık göstermeye de yeterince bağlı olacak hale gelecektir.

Yürüyüş yolu içinse bahçe direkleri kullanmak iyi bir seçim olacaktır.Ayrıca sarmaşık tipli çiçeklerden de faydalanabilir ve o yolu daha şık bir hale getirebilirsiniz.Bahçenizde hem romantik bir ambiyans yaratmak hem de eşsiz bir görüntü vermek için mumlar iyi bir fikir. Özellikle mumulukarınızın tasarımını yaparken şişerlerden de faydalanarak bahçenizde mumlarla oldukça huzurlu bir ortam yaratabilmeniz de mümkün.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar