Açık Krem Halı Tercihleriniz

acik-krem-hali-tercihleriniz

Krem rengi halılar hemen hemen her odaya ve dekora uyum sağlayabilecek muazzam renklerdedir.

Ana renginiz ne olursa olsun mütevaziliğini daima koruyan krem rengi halılar tercih ettiğinizde, evinizin dekorasyonunu değiştirseniz dahi krem rengi halı diğer aksesuarlara uyum sağlayacaktır.
Bu renk halıların en belirgin özelliklerinden bir tanesi evin,zdeki her renk eşya ile rahatlıkla uyum gösterebilmesidir.

Çok farklı desenlerde ve biçimlerde tasarlanan ama ana fon rengi krem olan halılar, şıklık ve zarafeti birlikte sunuyor.Seçtiğiniz mobilyalar perdeleriniz aydınlatmalarınız ve sehpalalarınız hangi renkte olursa olsun bu tarz halılar hemen kombine sağlayabiliyor.

Bu nedenle evinizi dekore etmeye karar verdiğinizde hangi renk halı alacağınızı bir türlü kestiremediğinizde önünüzde 2 seçenek var. Bakın size tavsiye edebilceğim her eve ve renge uyum sağlayan bir tercihi var altın tonlar dedğimiz krem halılar ve ikincisi ise metal tonlar dediğimiz gri halılar işte bu renker evinizin baştacı diyebilirim.
Kendinden desenli, sade ve tüylü seçenekleri olan gri renk halılar ve krem rengi halılar gerek klasik tarz yada günümüzde kullanılan modern tarzlarda dahi kendini rahatlıkla ortaya çıkarabilir.Hem internet üzerinden hemde bu işi yapana firmalara ulaşarak evinize en uygun renkleri seçerken bu tonlardan faydalanabilirsiniz.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar