Perde Seçimlerinize Tavsiyeler

perde-secimlerinize-tavsiyeler

Perde seçimlerinizi en ince ayrıntısına kadar düşünebilmeniz gerekebilir. Dekorasyon konularına ne derece hakim olduğumuzu seçtiğimiz perdelerle yansıtabiliriz.

Özellikle iç mekanların doğal odak noktaları olan pencerelerin dekorasyonu önemli bir konudur. Perdelerinizle bile kişisel zevkinizi yansıtabilirsiniz.
Perdelerinizi seçerken onların bütçenize uygun olmasına dikkat etmelisiz.Maliyeti düşük ve aynı zamanda şık seçimler yapmanızla hem bütçenizi aşmicak dekorlar sağlayacak hemde ev dekoruna yaklaşımınızı yaparken canınız sıkılmayacak daha güzel modelleri ve renkleri bir araya getirebileceksiniz.
Genellikle güneşli atmosferden mahrum kalmak istemeyenler hafif tül perdeler kullanmaktan yanadırlar. Böylece güneşin bütün ışınlarından ziyadesiyle istifade edebilirler. Stor kullananlar biraz daha fazla kapalı kalmayı tercih edenlerdir.Dışarı görünmeyi pek sevmeyen daha kapalı ortamları tercih eden insanlar stor perdeleri tercih edebilirler.

Son yıllarda çıkarılan perde modellerinde yarı geçirgenlik özelliğinin olması kullanıcıların tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor.

2018 perde modası fonlarını portakal rengi yeşil renk mavi renk ve kırmızı rengi oluşturuyor. Lila leylak şeftali ve pembe renkler özellikle yatak odalarının perdeleri için en çok tercih edilen renkler.

Evinizdeki perdelerin modern bir etki yaratmasını istiyorsanız mavi denizci şeritlerinden oluşan figürler ve keten kumaşlar kullanabilirsiniz. İlgilendiğiniz alanlara göre tercihlerinizi kullanmak yararınıza olabilir.Evinizde bir denizci havası yaratmak istiyosanız mavi rengi ağırlıklı bahar havası yaratmak ve enerjinizi yükseltmek için canlı renkler ağırlıklı olmalı.

Yorum Yap

       

Yorumlar