Mutfakalarınızda Rahatlık İçin Önerilerimiz...

mutfakalarinizda-rahatlik-icin-onerilerimiz

Bizim kendimizi bulabildiğimiz en özel yerlerden bir tanesi mutfaklar aşımızı pişirir tüm zamanlarımız orda geçiririz. Bazen misafirleri bile mutfakta ağırlarlar.

Özellikle eve hanımların vazgeçilmez mekanlarından bir tanesi olmaya adaydır kendisi. Günün büyük bölümü burada geçer genelde.
Yemek pişirirler, tabak çanak yıkarlar, derin dondurucu için konserve yemekler istiflerler, televizyon seyrederler, yemek yerler. Bazen misafirleri bile mutfakta ağırlarlar. 

Bu yüzden dekorasyonu da bir hayli önemli yerlerdir buralar.

Çay kahve trafiğini uzatmamak adına…Burayı en rahat kullanabilceğiniz şekillerde düzenlemeniz size büyük yarar sağlayacaktır. Hanımların motivasyonlarının tavan yapmasına yarar elbette.Eğer anneniz o gün pozitifse değemeyin keyfine en güzel pastaları yapacaktır sizlere. Hanımlar mutfaklarda keyifle vakit geçirdikleri için yaptıkları işi de severek yaparlar. Bu yüzden ortamı en iyi şekillerde dekore etmeye özen gösterirler.

Siz de basit bir deney yapın. Yemediğinizi istemeden yapın bir de karşı tarafta yemeğinizi severek yapın  Bakın hangisi daha lezzetli olacak? Elbette ki severek yaptığınız yemek çok daha lezzetli olacaktır. Ortamı sevreseniz kaliteli işler çıkarabilirsiniz.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar