Mevsim Geçişlerinde Bahçe Dekorları

mevsim-gecislerinde-bahce-dekorlari

İlkbaharın gelmesiyle bu yıl en şanslı olacak evler tabikide bahçeli evler.Bhar ayının getirdiği o gökkuşağı hissiyle bahçeleri cıvıl cıvıl boyamak ve dekore etmek lazım.

Bizler konum olarak Doğu dünyasının sanat anlayışı ile Batı dünyasının modern düşüncesini iç içe uygulayabilecek bir kültür ikliminde bulunuyoruz.

Bu iki kavramı bir araya getirerek mükemmel dekorasyon fikirleri oluşturabiliyoruz.
Bahçelerimizi cıvıl cıvıl enerji dolu bir yer haline getirmek adına farklı dekorasyon önerilerimizde mevcut.
Peki baharı yaşayacağımız bu güzelim mekanlarda neler yapabiliriz?


-Ağaçtan ürettiğimiz masaları yemek gruplarını dinlenme köşelerinde şezlongları bahçemizde dekore edebiliriz.Rengaren yastıklarla baharı temsilen dekora yapabiliriz.

-Delinmiş ve kullanılmayan rengarenk su hortumlarına çiçek şekilleri vererek bahçemizin duvarına hoş bir görüntü oluşturabiliriz. Kullanılmayan çekmecelerinizi toprakla doldurarak çok güzel hoş kokulu çiçek tohumları ekleyebiliriz.
-Bahçelerimizde beyaz boyalı sepetler kullanabiliriz. Krem renklerde tercih edilebilir tabiki.Yine toprağı yansıtmak amacıtla yeşil renk ağırlıklı olabilir.

Bahçe dekorasyonu için sizi sınırlayacak tek şey hayal gücünüzün sınırlarıdır. Hayal gücünüzü zorlayarak bahçe dekorasyonunu en iyi şekilde yapabilirsiniz. Yeşilinden ve güneşin ışınlarından en iyi şekilde bahçelerinizde faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap

       

Yorumlar