Giysi Dolaplarınızı Düzenlerken Kullanacağınız Püf Noktalar

giysi-dolaplarinizi-duzenlerken-kullanacaginiz-puf-noktalar

Yatak odası dolapları mutfak dolapları gar dolaplar mutlaka özenle toplanması gereken dolaplardır.Sizlere bu noktada pek önrimiz olacak.Çünkü orası sizin yaşam alanınızdır ve "Aslan yattığı yerden belli olur" tabirine birebir uyar.

Dolaplar özenle toplanmadığında oluşan eşya karmaşası sizi bunaltabilir.Eğer düzenli olarak dolaplarınızı biçimlendirirseniz karmaşalarda boğulmazsınız.

Elbise fazlalıklarınız varsa fazla elbiselerin dolabı işgal etmesine izin vermeyin. Sürekli kullandığınız elbiselerinizi dolaba yerleştirin kullanmadığınız elbiseleri ayrı bir depolama alanına istifleyin.


-Günlük hayatınız çok fazla kullanacağınız elbiseleri göreceğiniz yerlere koyun.
-Kesinlikle üst üste yığma gibi bir  hatası yapmayın.

-O nedenle kıyafetlerinizi, en sık kullandıklarınızı en öne alacak şekilde tertipleyin. Çoraplar, kemerler, şallar, eşarplar gibi küçük malzemeleri de çekmecelere istifleyin.

-Her bir giyilecek eşyanın kendine has bir çekmecesi olmalıdır.Yani bir gruplarda ve belli bir katagori planlayın. Dolaplarınızda boş yeriniz çoksa ek raflar kestirerek alan kazanabilirsiniz.

-Aynı şekilde tertipli olarak mutfak dolaplarınızda da istifleyecek ek alanlar oluşturabilirsiniz. Çok fazla mutfak eşyası mevcuttur.Her biri için ayrı bir yer düşünmek karmaşayı getirir.

-Mutfaktaki küçük ev aletleriniz ayrı bir rafa büyük ev aletleriniz ayrı bir rafa kaldırın.

Yorum Yap

       

Yorumlar