İlginç Ev Dekorasyonları

ilginc-ev-dekorasyonlari
  • Mobilya
  • 1.8.2018 10:16:33
  • 0 Yorum
  • 1520

Evlerinizi dekore ederken hiç farklılık istediniz mi? Farklı ev dekorasyonları evinize farklı havalar katacaktır. Klasik salon, oturma odası, çocuk odası, banyo ve diğer ev kısımlarını dekore ederken alışılagelmişin dışında tarzlar kullanmak evinizde spesifik bir tarz oluşturacaktır. Düşünsenize her akşam evinize gelip rahat bir dinlenme ihtiyacı duyduğunuzda evinizin özgün dekoresini görerek bir kat daha rahatlayacak ve haz hissedeceksiniz. 

Dekorasyonda sıra dışı ve ilginç fikirlerin evlerinize ışık katması, onları canlandırması, hareketlendirmesi, daha estetik hale getirmesi için de bu tasarım uygulamalarının ilginç oldukları kadar da göze batmayan bir sadeliğe sahip olmaları gerekiyor. Aksi halde absürt tasarım uygulamalarına dönüşebilir ve mekânı güzelleştirmek ve daha da şık bir hale getirmek yerine tüm tasarımın odağını kendilerine kaydırabilir ve hatta bazı durumlarda mekânı komik bir hale bile sokabilirler.

Bu gibi kriterleri göz önünde bulundurarak dekorasyonda uygulanacak olan fikirler ince elenip sık dokunmalıdır ki ortaya hem göze hemde akla hitap eden tasarımlar çıksın. Genel olarak ilgnç fikirlerin az alanın olduğu ev dekorasyonlarında görüyoruz. Ancak bu tasarımlar tabiki de sadece küçük metrekareye sahip evlere uygulanacak değildir. Farklılıklar büyük evlerde de tasarlanabilir ve huzurlu bir yaşam sürdürülebilir.

Yorum Yap

       

Yorumlar