Kendin yap:Ağaç Askıyla Dekor!

kendin-yapagac-askiyla-dekor

Ağaç askılar ile dekorasyonunuza farklı bir hava katmak istemezmiydiniz?Ağaç askılar kullanarak hem şık bir antre dekorasyonu kurgulayabilir hem de günlük ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek depolama alanları yaratabilirsiniz. Özellikle evlerimizn girş kapılarında konumlandırmış olduğumuz askılara bir çok kullanım alanı yaratabilir dışarıdan ilk geldiğinizde üstünüzdekileri bir an önce çıkarıp evde kalabalığı azaltmak amacıyla askıları bir aparatif olarak kullanıyoruz.

Atkı,ceket üstümüzde ne varsa çıkarıp asıyoruz. Evden hızlıca çıkmamızı kolaylaştıran kapı girişindeki askıları pek çok tasarımla bulmak mümkün.Modern dekorlara baktığınızda oldukça yoğun bir biçimde görmüş olduğumuz dekopratif ağaç askılar terendler arasına girdi bile.


Çıkacağınız bir yürüyüşte, evinizin girişi için uygun olan kuru gövde ve dallar da bularak askınızı hayata geçirebilirsiniz.Askının denge kısmını sağlayabilmek amacıyla bir marangoza gidip ahşap bir ayaklık ile destek sağlayabilmeniz mümkün oluyor.

Kuru ağaç gövdesini doğal görünümünde kullanabilir, zımparalayarak boyayabilir ya da cilalayabilirsiniz. Ayrıca dekorunuza uygun bir renge de boyayabilmeniz ve dekorunuza uyum sağlayabilecek şekle getirmeniz mümkün biz sizlere bu dekorlardan ilhm almanızı ve fotolardan yola çıkarak sizde bir an önce yapamay başlamaya ne dersiniz?

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar