Eski Paspaslara Hava Katmak!

eski-paspaslara-hava-katmak

Bugün kendin yap bölümünde eski paspaslarınıza nasıl farklı bir hava katabileceğinizden bahsedeceğim.Son derece basit bir uygulamayla eski paspasınızı çöpten kurtarabilir hem de keyifli bir saat geçirebilirsiniz.Ziyaretçilerinizi ve misafirlerinizi karşıladığınız ilk yer kapı girişleridir bu anlamda farklı aksesuarlar kullanmış olmanız evinize gelenlerin dikkatini çekebilmenize dahi yeterli olabilecektir.

Eski paspas yenileme projesi için şablon kullanmaksızın kendi yaratıcılığınızda uygulamalar da yapabilirsiniz. Mesela boya malzemeleri satın alabilir ve erenklerle bütünlük oluşturarak paspaslara uygulayabilirsiniz.


Eski paspas yenileme projesi yapmak oldukça düşük bir bütçeden geçiyor. İhtiyacınız olan sprey ya da kumaş boya ve dilediğiniz formlarda şablonlar. Öncelikle şablon seçmeden, kapınızın önünde nasıl bir izlenim yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Sayılar, hayvan figürleri ya da farklı desenleri eski paspasınızda kullanabilirsiniz. Renklere de karar verdikten sonra iş, şablonu oluşturup projeyi hayata geçirmeye kalıyor.Aşağıda göstereceğimiz resimlerde renklerden yada farklı figürlerden faydalanılmış hayal gücünüzü geliştirerek bu figürleri en uygun şekilllerde paspaslarınıza yansıtabilmenizde mümkün.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar