Yatak Odanıza Perde Seçimi İçin Önerilerimiz!

yatak-odaniza-perde-secimi-icin-onerilerimiz

Yaşamınızın belki de büyük bir bölümünü geçirmiş olduğunuz yatak odalarınız için perde seçerken dikkat etmeniz gereken bir kaç tavsiyemiz var .Sizler bu alanlarda daha huzurlu ve rahat olabilmeyi de istersiniz.Bu noktada da dekorunuzun yanında da aynı zamaanda perdelerinizi de doğru bir şekilde seçmiş olmanız gerekiyor. Amacınıza göre seçebileceğiniz ve farklı atmosferler yaratacak birçok perde fikri sunuyoruz.

Gözünüze güne ilk açtığınız ve sabahın ilk ışıklarını da gördüğünüz zaman bulunduğunuz odanın  da sizi oldukça mutlu edecek olması da çok önemlidir. Bu nedenle bu mekanın perdeleri de önemli bir yer tutar. Ayrıca sizin her anlamda özelinzi olan bu odalarıon da perdeleri  sizin rahat edebilmeniz açısından da oldukça etkilidir.Şunu unutmamalısınız güne güzel başlamnız ve daha iyi uyanmanız açısından evinizin dekorundan perdelerinizin enerjisine kadar her alanda enerji sağlayacak aksesuarlar tercih etmeniz de etkilidir.


Stor, fon veya tül perde kullanmanız yatak odanızın dekorasyonuna ve kişisel tercihinize göre değişebilir fakat odanızı boğmamak ilk dikkat edeceğiniz şey olmalı. Ayrıca hijyen ve sağlık açısından toz toplamayan, temizliği kolay olan perdeler seçmelisiniz.Yatak odanızda uykunuzun büyük bir kısmını da geçirmiş olduğunuz yataklarınızın başlığının da dekora etkisi büyüktür.Bu noktada da sizler bunları yapabilmek açısından başlık kısmının rengi ve yapısına uyacak perde tercihlerinizi de belirlemiş olmanız gerekiyor.Bunları yaparken de ilk önce dekorunuzu tamamlayıp daha sonra yapacağınız seçimlerle güzel bir kombin yapmalısınız.Her göze hitap edecek bir yatak odası için size sunmuş olduğumuz önerileri de göz önünde bulundurarak ve resimlerden hareketle kendi tercihlerinizi yaartabilirsiniz.

 

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar