Küçük Banyolarınıza Farklı Dekorasyon Önerileri

kucuk-banyolariniza-farkli-dekorasyon-onerileri

Küçük banyolar için büyük fikirler, konforunuzu artıracak… Evinizi ve banyonuzu daha da geniş gösterebilmek amacıyla yaratmış olacağınız bazı dekorlar ile daha iyisini yaratabilmeyi de amaçlamış olmalısınız.


Banyolarınızın bir hayli küçük olması dekore edilmesi açısından fikirlerinizi zorlaştırabilir. Ancak birkaç iyi fikirle küçük banyonuzu daha kullanışlı ve şık bir hale getirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak, konforunuzu artırmak ve kendinizi iyi hissettirmek gibi görevleri var banyoların…Onlar sizin temizlik yuvanız ve onları gerçek anlamda çok iyi temizleyebilmeyi de becermelisiniz.Banyoar küçük olsa da onları büyük göstereck oyunlar da var aslında yeterki bunları kafanızda iyi bir şekilde kurgulayabilmiş olun.

Öncelikle küçük banyoları daha ferah görünmesini sağlamak için aydınlatma unsurlarını cömertçe kullanmanızı tavsiye ederiz. Tavanlarınıza çeşitli ahize tipleri ve dekorasyon unsurları ile onlara farklı tiplerde ahenkler yaratabilmeniz de mümkün.Ayrıca açık tonlar banyonuzu olduğundan daha aydınlık gösterecektir. Banyonuzda mutlaka koyu renkleri kullanmak, daha modern bir dekorasyon stilini yakalamak istiyorsanız da, geniş aynalar ve koyu rengi kıracak aksesuarlara yer verebilirsiniz.Yine koyu tonlardan uzak durarak bunu yapabilmiş olmanız gerekmektedir.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar