Kanepe Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

kanepe-tercih-ederken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Modern dekorun vazgeçilmez unusrları ve aynı zamanda bizlere evimizde rahat bir ortam sağlayan kanepeler oldukça önem arz etmiş olan dekorasyon unsurlarının da başında geliyor.Son dönemde farklı stillere sahip mobilya parçalarını bir arada kullanarak oldukça şık sonuçlar elde edilebiliyor.Özellike takım halde bulunan salon koltuklarına ek olarak rahatşık sağlayabilecek ikili koltuklar da bunlara ek olarak oldukça şık bir görüntü elde edebilecek olmanızı sağlıyor. Aynı şekilde farklı renkleri kullanarak bir bütün oluşturabilirsiniz.

 

Genelde kanepe desenlerimizi seçerken ne yazıkki istediğimiz sonuçları bir türlü elde edemiyor ve dekorumuzla uyumlu bir dekor elde edememiş olmanın da dezavantajlarını yaşamaktayız. Zira istemeden karmaşık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Hem stil hem de renk seçiminizde size ilham verecek örnekler getiriyoruz karşınıza.Eğer yaşam alanlarınızın dekorayonu sizin için önemli ise ve size gelen misafirlerinize oldukça önem veriyorsanız tüm bu söylediklerimizi de dikkate alarak bir kanepe seçme modeline girmeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.Resimlerde sizlere fikir olması açısından bir kaç dekor kanepe örneği de sunmuş olduk.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar