Genç Kızlarımız İçin Harika Oda Fikirleri!

genc-kizlarimiz-icin-harika-oda-fikirleri

Genç kız odaları için renklerden mobilya seçimine, tekstillerden aksesuarlara dek pek çok dekorasyon fikirleri bulmak mümkün. gerçekten yetişkinlik dönemine girmeye balayan genç kızlar için odalarının aksesuar ve dekorları oldukça göze hitap edecek seviyede olmalı.Günün büyük bir bölümünü odasında geçiren genç kızlar, dinlenme, ders çalışma, uyuma, hobilerini yapma ve arkadaşlarını ağırlamak için konforlu ve şık odalara ihtiyaç duyuyor.

Gerçekten oldukça klişe olarak gördüğünüz odayı bir an önce değiştirmeyi istiyorsanız o zaman hızlı bir şekilde harekete geçmelisiniz.İlgi alanları ve sosyla aktivitelerini baz alarak mutlu olabaileceği tercihler yapmlısınız.Sevdiği renklere ve dekorasyon stiline alternatifler ve kombin seçeneklerini ona sunabilirsiniz. dİyelim ki birlikete bir tema yada renk beğernirsiniz sonra da onu hızlı bir biçimde seçeceğiniz diğer renk destekleriyle bir araya getirebilirsiniz.

Kızınızın hobilerini odasının dekorasyon tarzıyla bütünleştirebilirsiniz. erçekten içerisinde kenidini oldukça mutlu edebileceği ve size her alanda uygun tercihler sunabileceği konularda onlara destek verebilirseniz kızlarda dekorlarından o derece memnun olması için elinizden geleni yapmalı ve harika seçimler yaratmalısınız.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar