Evinize Göre Saat Dekorasyonları

evinize-gore-saat-dekorasyonlari

Evlerimizde bulunan araç gereçler her zaman sadece bir ihtiyaç değil aslında bir dekor ürünüdür. Evlerde kullanılan ve olmazsa olmaz saatler, dekorasyona uygun olmalı elbette...Saate baktığımızda zamandan daha fazlasını görürüz. İster mutfağınızda asılı bir duvar saati olsun, ister yatak odanızda komodin üzerindeki masa saati olsun, saatler aynı zamanda tarzınızı da yansıtan aksesuarlardır. Dokunmatik ve ses sensörlü saatler, etkinleştiğinde karanlık bir odada bile saati aydınlatır.

Salonlarda, kollarda, oturma odalarında hatta mutfaklarda bile saatin önemli bir ihtiyaç olduğu günümüzde dekorasyon ürünü olması da kaçınılmaz oluyor. Değişik boyutlarda, değişik renklerde ve şekillerde olan saat modelleri biraz önce bahsettiğimiz ev bölgelerini süslemekte ve aykırılık yaratmaması için titizlikle seçilmektedir.

Mutfakta açık ve doğal renkeleri seven hanımlar için parlak ve göze değer saat modelleri, kollarda kıyafete uyumlu saat modelleri, salonlarda ve oturma odalarında yine dekora uygun saat modelleri, hem göze hitap etmeli hem de dekorun bir parçası olarak uzun yıllar kullanılmalıdır.

 

Yorum Yap

       

Yorumlar