Evde Kedisi Olanlara Özel Dekorasyon Fikirleri

evde-kedisi-olanlara-ozel-dekorasyon-fikirleri

Evde kedisi olanlara muhteşem dekorasyon fikirlerimiz var bunların hepsini sizlere sunmak istiyoruz. Kedilerin ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik malzemeleri evinizde nasıl daha düzenli ve şık bir şekilde kurgulayabilirsiniz, bugün sizlere en öenmli fikirlerden derlemeler yaptık. 


Özellikle evlerinde hayvan besleyen hayvanseverle için güzeş bir dekor öneri yazısını okumasını isteyeceğiz. Kedilerin bakımı için pek çok malzemeye ihtiyaç vardır. Kedilerinizin bakımlarından dolayı birden fazla araç gerece ihtiyaçları vardır.

Kediniz için gerekli olan malzemeleri, daha şık ve düzenli bir şekilde kurgulayabilirsiniz. Evinizin odalarına yapmış olduğunuz bazı dekor  ürünleri odaları farklı yönleriyle vurgulamaya yeterli olabilecektir.Örneğin dolabın kapağını, kedinizin rahatça girip çıkmasını sağlayacak bir şekilde kesebilirsiniz.Kedilerin daha çok kenarda köşede kalmış yerlere girip çıkacaklarını düşünürsek yine bu dolaplara kapak ve utu fikirleri oldukça kullanışlı olabilecektir.

Genelde müstakil olmayan yani başkaları tarafından kullanılabilen apartman tipi evlerde kedilerin bakımı bir hayli zorlaşmaya başlayabiliyor. Aynı zamanda temiz ve şık dekorasyonunuzu koruyabilmek için kedinizin malzemelerini düzenli bir şekilde koruyabilirsiniz.

Evinizde çok göze çarpmayn sehpa altlarını yine kedilerinizin tuvalet araç gereçlerini yerleştirerek görünmemelerini sağlayabilirsiniz ve kötü görüntüyü de ortadan kaldırabilirsiniz. Sehpanın içine ve uygun ölçülerde keseceğiniz kumaşa cırt cırt şeritler yapıştırın, içine kedi tuvaletini yerleştirin.Dekor ürünlerini en iyi koşullarda değerlendirebilirsek tabikide evimizi bu anlamda en iyi koşullarda koruyabilmiş olabilmemizde mümkün hale gelebiliyor.Sizin evinize almış olduğunuz bazı aksesuarlar dekorasyonu etkileyecektir.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar