Dekorunuzda Ateş Kırmızısı Rengini Denediniz mi?

dekorunuzda-ates-kirmizisi-rengini-denediniz-mi

Ateş kırmızı rengi öyle bir enerjiye sahiptir ki evlerinizin havasını değiştirebilmek için oldukça yeterli bir yere sahiptir.Ateş kırmızısı, beyaz ile kombin edilmiş. Özellikle evinizde ateş kırmızısı renklerde bir dekor elde etmek istiyorsanız pastel renklerden kaçarak daha beyaz ve açık renkleri de tercih edecek hale gelmiş olmanız oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Böylelikle fazla aksesuarla yemek odasının karışık bir görünmesinin önüne geçilmiş.Beyaz konsollar odalara her zaman daha şık bir görünüm verecektir.  Yemek odasının düzeni, desenli turuncu ve kırmızı desenli perde ile hareketlendirilmiş. Evinizin dekorunu yaparken internet üzerinden de bazı modelleri araşturabileceğiniz bir ortamı yaratabilecek hale gelmiş olacaksınız.
Yemek odasının mobilya parçaları da özenle seçilmiş. Beyaz aksesuarlar ile ateş kırmızı öyle bir kombine oluştururki bir anda odanızın bütün desenleri de değişecek hale gelecektir. Sandalyelerin kaplamasında altın rengi raptiyeler kullanılmış, böylelikle sandalyeler basit görünümden kurtarılmış.

Gelelim en önemli aksesuar olan aydınlata seçenenekleriniz ve lambader tercihleirnize bunları yapabilmek için farklı kombinleri de bir araya getirerek daha şık bir görüntü elde edebilecek bir salon dekoruna sahip olacaksınız. Vintage tarzda altın varaklı sarkıt lamba, odanın genel görünümü güçlendirmiş. Bazı dekorlerınız için ateş kırmızısı renginin muhteşem gücünde faydalanarak onları en iyi şekilde tasarlayabilecek hale gelebilir ayrıca bu rengin üstünlüğünden faydalanabilirisiniz ateş kırmızısından mükemmel bir dekor yaratın.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar