Dekorasyona başlamadan önce dikkat edilecekler

dekorasyona-baslamadan-once-dikkat-edilecekler

Diyelimki yeni bir ev aldınız ve dekorasyonunu en iyi şekilllerde tamamlamak istiyorsunuz bunu için tek yapamnız gereken yardım almaktan ziyade bir an önce internet üzerinden tüm oda takımlarını ve onlara uygun dekorasyon seçeneklerini incelemek bu size dekorasyonda ayrı bir yer verecek.

Dönem dönem ev-ofis dekorasyonu konusunda modaya uygun olarak farklı renklerin trend olması, mobilya mağazalarında farklı markaların birbirine benzeyen ürünler sunması, benzer renk ve tonlarda salon takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları sergilediklerini görürsünüz. 

Yılllar geçtikçe ev sahipleri dekorasyon yaparken tabikide modaya ayak uydurmak zorunda kalabiliyor bu yüzden bir çok kişi dekorasyonda kendine yeni arayışlar bulmak istiyr tabi bunları yaparken farklı fikirlerden yaralanmakta öenmli hale gelebiliyor.

Değişim ve gelişimin getirdiği tüm şartları değerlendirdiğimizde bir çok insan bunun farkında olabilmeyi ve kendine yer edinebilmeyi de düşünebiliyor bu yüzdendir ki dekorasyon fikirlerimizi sunabilmek adına farklı yollara başvurabilme imkanlarımızda doğmuş olabiliyor. 

Daha yepyeni bir yuva kurmuş bir çift olduğunuzu düşünün size gerçekten mobilya mağazalarını tek tek gezmek yerine interneti kullanarak farklı figürleri bulun.

Evinizin özellikle aksesuar kısmında abartıya kaçmayın bir evi olabildiğince tablolar ile doldurmak tamamen sizin dekorasyonunuzda gözünüzü bir hayli yoracak bir durumdur bu durumdan mümkün mertebe vageçip daha farklı fikirler ile çalışabilmek size artı sağlamaya yeterli olabilecektir.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar