Çalışma Masası Ranza Fikirleri Farklı Dekor!

calisma-masasi-ranza-fikirleri-farkli-dekor

Odanızda ranzalarınızın çalışma masalı olması genç kızlarınızın odasına farklı bir hava katmaya yeterli olabilir.Gelin sizlerle çalışma masası ranzayla bağlantılı olan odaların dekorasyonunu konuşalım.Çalışma masalı ranza fikirleri ararken dikkat etmeniz gereken konu, odanızın büyüklüğü…Tasarım tercihlerinizi yaparken burada önemli olan birkeç noktayı da pas geçmemeniz gerekiyor.

Odanızın metrakare alan ölçüleri yapacağınız tercihleri etkileyecektir. Ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız. Ranzanın altında konumlandıracağınız çalışma alanını, çocuğunuzun konforunu öncelikli hale getirerek organize etmelisiniz. Odanızda farklı depolama tercihleri kullalnırken de onları kullanabilmek adına farklı tercihler ve dekor seçenkleri de daha da güzelleştirebilmenizde mümkün.

Ancak çalışma masalı ranza seçerken ve kurgulayacağınız alanın özelliklerine dikkat etmelisiniz.Dekorunuzu yaparken pencere ve duvarların konumlandırması de güneşin odanıza geliş açısını da düşünerek harekete geçmelisiniz.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar