Banyolarınıza İlham Verebilmek Adına Önerilerimiz Var!

banyolariniza-ilham-verebilmek-adina-onerilerimiz-var

Bugün sizler için banyo dekorunuzu oldukça kolaylaştırabilmek açısından birkaç fikir ile sizlee ilham perisi olabilmek istiyoruz. Temiz ve düzenli görünümü nedeniyle banyolarda modern stili mükemmel bir seçimdir. Daha doğal ve sadeliği hem ruhunuzda hem de kendinizde istiyorsanız bunu yapabilmenin faydasını da kendinizde görebilmeniz mümkün hale gelebiliyor.

Öncelikle banyonuzda kullanacağınız vitrifiye tasarımlarına karar vererek işe başlayabilirsiniz. Genel anlamda banyolarınızda tercih edebileceğiniz birden fazla aksesuar ve modellere sahip olabilmenizde mümkün.Bu anlamda baktığınızda doğru tercihler ile banyolarınıza oldukça iddalı seçimler yaratabilmiş oolabilmeniz sizin açınızdan da önem arz ediyor diyebiliriz.

Daha sonra ise banyonuzun renklerine karar vermelisiniz. Gerçek anlamda havalı bir dekor yaratabilmeyi planlıyorsanız renk karmaşasından olabildince uzaklaşın. Renk paletinizde bir rengin tonlarını ya da en fazla iki renk uygulamaya özen gösterin.Genel itibariyle orta tonları tercih ederseniz yani bunlar soğuk renkler diye tabir ettiğimiz kahve ve gri tonları ile doğru bir dekor elde etmiş olabilirsiniz.

Ayrıca floresan renkleri kullanarak da modern-retro bir tarz yakalayabilirsiniz. Yani siz genel itibariyle renklerin ahenklerinden yararlanabildiğiniz sürece kullanmış olduğunuz bu dekorlar sizlerin banyolarına öyle güzel bir görüntü katacakki sizlerin en kıymetli mekanları olan bu yerler daha da göüzel bir hale gelmeye başlayacak.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar