Banyoların Yeni Modeli 'Çift Lavabo'

banyolarin-yeni-modeli-cift-lavabo

Yeni bir ev sahibi oluyorsanız ya da mevcut evinii dekore ediyorsanız bir çok yenilikle evinize adım atmak isteyeceksinizdir ya da birçok yenilik olmaksızın evinizde yaşamaya devam etmek isteyeceksiniz. Diğer ev kısımlarının önemli olduğu kadar elbette banyoda yapılan yenilikler de içinizi ferahlatacak, uzun yıllar rahat ve mutlu bir şekilde evinizi kullanmanızı sağlayacaktır. 

Yeni banyo modellerinde şimdilerde dikkatleri üzerine toplayan bir model de çift lavabolu banyo modelleri olmaktadır. Her ne kadar banyo da çift lavabo anlayışının klasik fikirlere göre yanlış görülse de modern anlamda çok kullanışlı ve farklı bir konsept olarak görülmektedir. Ebeveyn olsun, normal banyolar olsun çift lavabo düzeni birçok anlamda rahatlık sağlamaktadır.

Daha çok geniş banyolarda kullanılan çift lavabolar, kullanışlı olması yanısıra dizayn anlamında da önemli güzellikler ortaya çıkarmaktadır. Değişik şekillerde ortaya çıkan dizaynlarla evin diğer bölümleri kadar banyolar da ilgi ve alakaları üzerinde toplamaktadır. 


Misafirli günlerde olsun, kalabalık ailelerin yaşadığı evlerde olsun birçok anlamda kullanışlı ve göze hitap eden bu banyo modelleri ilerleyen zamanlarda birçok projede olmazsa olmazlardan olacak gibi duruyor.

Yorum Yap

       

Yorumlar