Banyoda Şıklık Yaratmak!

banyoda-siklik-yaratmak

Yeni yılda karşımıza farklı banyo tasarımları çıkıyor.. Siz de banyonuzu dekore ederken bütün dünyadan soyutlanarak çok şık makyaj teknikleri ile banyonuza yeni bir hava katabilirsiniz.


Şık banyo tasarımında illaki özel firmaların fikir desteğine ihtiyacınız yok. Kendi Hayal gücünüzü de kullanarak banyonuzu dekore edebilirsiniz. Hem de ister klasik ister model stilleri uygulayabilirsiniz.

Bu bağlamda gözümüze çarpan duvarlarınız olduğu için ilk aklımıza gelen orası oluyor. Boya mı kullanacaksınız yoksa su geçirmeyen boyanabilir duvar kağıtları mı kullanacaksınız. Buna karar vermeniz gerekiyor.

Renkler Önemli!
Duvar renkleriniz önemli bir rol oynuyor.
Bu nedenle sizi kışkırtacak koyu ve canlı renklerden uzak durmanızı tavsiye edebiliriz. Banyonuzda mutlaka aydınlatma sistemi çok iyi olmalıdır özellikle son yıllarda üretilen led teknolojisi aydınlatma cihazları işinizi görebilir.

Banyodan sonra kullandığınız cilt maskeleri, kremler banyo köpükleri çok şık ve size ait olan bir sepet tasarımıyla korunabilirler.Banyoların dekoresi ayrıntılarad boğulmaz sadce size iyi seçimler gerektirir.
Çiçekler sadece mutfaklar için ve salonlar için değil aynı zamanda banyolar için de iyi bir dekoratif aksesuardır. Bu yüzden göz alıcı saksıları ve farklı çiçek türlerini hiç farketmeksizin kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

       

Yorumlar