Bahçelerimizi Nasıl Dekore Edebiliriz?

bahcelerimizi-nasil-dekore-edebiliriz

Bahçenizin alan büyüklüğüne göre dekorasyon konusunda yapılacak çok şey var…Yapacağınız bir kaç sihirli dokunuş ile bunları yapabilmeniz de kolay hale gelecektir.Biraz yaratıcılık ve küçük emekler, balkonunuzu bir cennet köşesine dönüştürebilir.Bahçenizde aklınıza geln ne varsa giriş kapıları ve oturma yerleri yada gölgesinde oturduğunuz ağaçlar hepsini bir arada yapabilecek hale gelebilmeniz de mümkündür.

Karolar yerlerdeki parke taşları bitkiler bunların hepsi bahçenizin birer parçasıdır. Oturma, dinlenme ya da yemek alanı için da ahşap plakalar ya da karo taşlarla bir sınır kurgulayabilirsiniz.Tabi burda yapmış olacağınız lamba fikirleri ve onların gbahçenize oldukça anlamlı bir dkor yaratması da oldukça önemli bir yere sahiptir. Şık bir bahçe dekorasyon fikirleri ararken, olmazsa olmaz saksıları unutmayın.

Dekorunuz ve evinizle reklerin kombinlerini de doğru yaptığınız sürece ortaya enfes bir görüntü çıkacaktır.Büyük saksılar da bahçelerde kullanmak harika bir fikir. Bahçenizi tamaiyle kendi zevkinize uydurmak ve herkes tarafından oldukça beğeni toplayacak hale getirmek sizin elinizde yapacağınız birkaç basit rütuş ile onlara oldukça iyi bir görüntü verebilirsiniz.

Sinem Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar