Antreler İle Dekorasyon Tercihleri!

antreler-ile-dekorasyon-tercihleri

Antreler evlerimizin giriş bölümünü oluşturdukları için dekorasyon incelik kaygısı taşımayan alanlar olmaktadırlar. Bu çok önemsemediğimiz dekorasyon ürünü en az diğerleri kadar önemsenmesi gereken bir türdür.

Hatta evimize ilk kez gelen misafirlerin evimiz hakkında ilk izlenimi edinmesi için çok önemli ip uçları veren alanlardır. Çok derin ayrıntılar ve seçimlerinde kararsız kalmak problemleri yoktur.

Ekonomik birkaç avize modeli arasından seçim yapmak ya da modern led aydınlatma sistemlerinden birini seçerek antre alanını aydınlatmak ve o bölgeyi karanlıktan kurtarmak ilk yapılacak işlemdir. İkinci adınımınız dekorasyona farklı bir ahenk katan aynaların işleme ve tasrımlarına aynı zamanda rek uyumlarına önem vermenizdir.
Antre Avizeler İçin Yerleştirme Önerileri!

Antreye yerleştireceğiniz evin ruhuna uyum sağlayan büyük aynalar ve mümkünse birkaç ilgi çekici tablo çok önemli bir izlenim bırakacaktır. Burada size ünlü bir ressamın tablosundan söz etmiyoruz.
Biraz ölçü olarak büyük seçeceğiniz manzara tablosu da iş görür.Tavan kısmının yere uzaklığı daha az ise görüntüyü gereksiz yere doldurmamak için daha kısa avizeler tercih ediniz.Tavanınızın yere olana uzaklığı çok fazla ise görüntüde bolukları tamamlamak ve salonunuzda ahnek yaratmak amacıyla daha ihtişamlı ve renkli modeller tercih ediniz.

Yorum Yap

       

Yorumlar